چرا آرامکو
یک انتخاب درست است ؟

مرحله 44

مرحله 4

حال نوبت درآمد زایی مباشد. شما عقب بایستید و نظاره گر باشید
مرحله 33

مرحله 3

حال نوبت اعلام نتایج بررسی شده اعم از بررسی موقعیت جا و مکانی و مجهز کردن کارگاه شما میباشد
مرحله 22

مرحله 2

در این مرحله آرامکو پس از بررسی درخواست های شما، آماده ارائه پلان برنامه ریزی شده میشود
مرحله 11

مرحله 1

در ابتدا از طریق اطلاعات تماس با مشاوران با تماس حاصل فرمایی، تا به تمامی پرسش ها و نحوه عملکرد آشنایی پیدا کنید

به دنبال درآمد زیاد هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید
60005 344 - 02620 - 10 54 666 0910

کمی بیشتر با ما آشنا شوید…

شرکت توسعه ماشین سازی تجارت آرام، با هدف خدمت رسانی به صاحبان صنایع، کارخانجات و کارگاه ها، آماده ارائه مشاوره خدمات فنی و مهندسی در زمینه طراحی، ساخت، تأمین مواد و تجهیزات، نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات در پروژه های صنعتی می باشد که با استفاده از نخبه ترین و زبده ترین تیم کارشناسی و فنی، آماده ارائه خدمت رسانی می باشد.

ماشین سازی آرام، با ارتقاء روزافزون تنوع محصولات و کسب دانش فنی ماشین آلات در زمینه طراحی، ساخت و تأمین، خود را در زمره برترین طراحان و سازندگان نمونه ماشین آلات و خطوط تولید کارخانجات و کارگاه ها قرار داده است.

در همین راستا با گردآوری دانش علمی مهندسین و کارشناسان تجربی با بهره گیری از علم روز دنیا و استفاده از ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با مراجع علمی معتبر دنیا به آن می اندیشیم تا به معنای واقعی کلمه، به شعار همیشگی شرکت، ”مـــا کـــار می کنیـــم، شمـــا لـــذت ببـــریـــد… “ – “We Work, You Enjoy”  جان تازه ای ببخشیم.

ماشین سازی آرام، بعد از کسب سال ها تجربه در عرصه صنعتی کشورمان، با افتخار اعلام می دارد که آماده خدمت رسانی در امر مشاوره به سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در جهت راه اندازی خط تولید مورد نیاز صنایع مختلف می باشد.

ماشین سازی آرام، با استفاده از مهندسین خبره و با تجربه، توانایی طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی انواع دستگاه ها، ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در صنایع مختلف را دارا می باشد.